MANUFACTURING INTELLIGENCE DIVISION

Nabídka sond a příslušenství pro měření v obráběcích strojích

 

V dnešní době neustálých technologických inovací a růstu konkurence na trhu závisí produktivita výroby na získávání té správné podpory ve správný čas.

Měření na obráběcích strojích zvyšuje kvalitu výroby v celém výrobním systému. Spolu se softwarovými moduly zvyšuje měření v obráběcích strojích vaši produktivitu, snižuje výrobní náklady a zaručuje vysokou flexibilitu.

Společnost Hexagon Metrology s.r.o. nabízí v České republice a na Slovensku širokou škálu produktů pro měření v obráběcích strojích. Tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, nejvyšší přesností a spolehlivostí procesů.

 

  • Infračervené dotekové sondy

Při najetí na plochu obrobku se dotek vychýlí a pomocí infračerveného světla se signál přenese do přijímače umístěného v prostoru stroje.

  • Rádiové dotekové sondy

Při najetí na plochu obrobku se dotek vychýlí a pomocí rádiového systému se signál přenese do přijímače v prostoru stroje

  • Teplotní sondy

Automaticky snímají teplotu obrobku před a během obrábění (patentovaný proces).

  • Systémy ustavování nástrojů

Detekují délku a poloměr nástrojů přímo ve stroji a data se automaticky přenesou do tabulky nástrojů v řídicí jednotce. Pravidelná kontrola poškození a opotřebení nástroje zvyšuje spolehlivost výroby

  • Laserové systémy ustavování nástrojů

Bezkontaktní přesné měření umožňuje automatickou kontrolu opotřebení nebo poškození nástroje. Předpokladem správnosti těchto měření jsou přesná nástrojová data, která se automaticky přenesou do tabulky nástrojů v řídicí jednotce.

  • Výrobní sondy

Přesná mechanika těchto sond se přizpůsobí jakýmkoliv parametrům stroje (vibracím, zvýšené teplotě atp.). Za všech těchto podmínek sondy fungují s vysokou přesností po dlouhá léta.

  • Měřicí software

Nabízíme inovativní a vysoce kvalitní softwarová řešení pro výkonné měření v obráběcích strojích, která jsou zaměřená na potřeby všech uživatelů ve výrobním procesu. V naší nabídce najdete softwarová řešení 3D Form Inspect, NC Gage, CheckSet5 nebo PC-DMIS NC

 

Zákazníkům nabízíme i odborné služby, sdílení znalostí a technickou podporu tak, abychom vyhověli různým potřebám pro měření v obráběcích strojích, od technické a prodejní pomoci přes poskytování náhradních dílů až po opravárenské služby.

Chcete-li získat kompletní přehled produktů a služeb od naší společnosti, vyplňte kontaktní formulář umístěný na této stránce. Po vyplnění vám zašleme materiály na uvedený e-mail, popř. se s vámi spojíme telefonicky.

 

Kontaktní formulář