MANUFACTURING INTELLIGENCE DIVISION

Měření v obráběcích strojích zvyšuje kvalitu a produktivitu výroby, poskytuje cennou podporu v rámci celého výrobního procesu a snižuje jeho náklady. 

  • Kompletní nabídka sond a příslušenství pro měření v obráběcích strojích
  • Kalibrace a optimalizace obráběcích strojů se systémy ETALON

Výrobky s tou nejvyšší kvalitou, přesností a spolehlivostí

 

Společnost Hexagon Metrology s.r.o. v České republice a na Slovensku nabízí širokou škálu produktů pro měření v obráběcích strojích (infračervené a rádiové dotekové sondy, teplotní sondy, systémy pro ustavování nástrojů, výrobní sondy apod.) včetně softwarových řešení. Nabízí i řadu ETALON pro kalibraci a optimalizaci strojů pro přesnou a komplexní geometrickou analýzu, monitorování a zlepšování přesnosti obráběcích strojů, ale i měřicích strojů nebo robotů.

 

Zajistěte efektivitu výrobních procesů

Měřicí systémy od společnosti Hexagon poskytují řadu možností měření pro obráběcí stroje a zároveň spolehlivost, přesnost a zvýšení efektivity výrobního procesu. Dokonale fungují v těch nejnáročnějších prostředích - při extrémních akceleracích, vysokých rychlostech určování polohy, stálých vibracích, výměnách nástrojů nebo zvýšených teplotách. Ve všech těchto podmínkách zůstává mechanika bez opotřebení a vysoká přesnost po mnoho let.

Více informací >>

 

Certifikovaná kvalita obráběcích strojů

Řada ETALON pro kalibraci a optimalizaci strojů poskytuje systémová řešení pro přesnou a komplexní geometrickou analýzu, monitorování a zlepšování přesnosti obráběcích strojů, souřadnicových měřicích strojů nebo robotů. Díky inovativním technologiím jsou produkty ETALON efektivní, snadno použitelné a zajišťují bezkonkurenční přesnost a stabilní výrobní proces.

Více informací >>