MANUFACTURING INTELLIGENCE DIVISION

Vážení zákazníci,

druhý listopadový týden nás opět čeká Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně.

Po roční odmlce vás tak rádi znovu přivítáme na našem stánku a představíme vám naše novinky, které vám pomohou zvýšit kvalitu a produktivitu výrobního procesu.

Těšit se můžete například na nový průlomový laserový skener AS1, první skener na světě určený pro vysoce přesné 3D snímání objektů s extrémním rozlišením a produktivitou a který lze použít s více hardwarovými platformami.

Z přenosných měřicích systémů uvidíte 7osé rameno Absolute Arm s výše zmíněným skenerem AS1. Dále pro vás připravujeme skener se strukturovaným světlem Aicon PrimeScan. Nebude chybět ani robotizovaný Leica Absolute Tracker, doplněný taktéž o AS1 pro ruční skenování.

Ze stacionárních souřadnicových měřicích strojů uvidíte novinku Optiv M 3.2.2, který se flexibilně dokáže přizpůsobit chytrým technologiím a neustále se měnícím výrobním požadavkům. Dále budeme prezentovat Global S pro specifické potřeby inspekce ve výrobě.

Na našem stánku bude také zastoupeno portfolio sond pro měření v obráběcích strojích.

Těšíme se na vás v pavilonu F, na stánku č. 055.

Chcete-li navštívit náš stánek, můžete požádat o vstupenku zdarma. 
Vyplňte formulář v pravé části obrazovky a do e-mailové schránky vám přijdou bližší informace, jak ji získat.
(Rádi bychom vás také informovali, že si vyhrazujeme právo volnou vstupenku neudělit.)

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na viděnou na brněnském výstavišti,
Tým Hexagon Manufacturing Intelligence

Požádat o volnou vstupenku

Naše Zásady ochrany osobních údajů popisují, jak zpracováváme vaše osobní údaje. Poskytuje také informace o tom, jak můžete uplatnit některá ze svých práv. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat kliknutím na odkaz „Odhlásit odběr“ v zasílaných elektronických marketingových sděleních. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s našimi Podmínkami použití