MSV Brno | 04.-07. října 2022

MSV Brno 2022 | Výstaviště Brno

04.-07. října 2022
Pavilon F, stánek číslo 17

 

Vážení obchodní přátelé,

srdečně vás zveme k návštěvě naší expozice na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

Co na našem stánku uvidíte?

Letos pro vás připravujeme prezentaci několika typů měřicích ramen Absolute Arm. Mimo přenosného dotykového měření uvidíte špičkový skener AS1 pro rychlé skenování libovolných dílů bez složitých nastavení a plošný skener RS-SQUARED po nejrychlejší skenování velkých ploch. 

Jako novinku budete mít možnost v ČR poprvé vidět nejsnáze přenositelný laser tracker Leica Absolute Tracker AT500 a jako součást robotické buňky uvidíte Leica Absolute Tracker AT960 se skenerem AS1

Pro skenování malých dílů s přísnými tolerancemi bude součástí expozice skener se strukturovaným světlem Aicon PrimeScan.

Ze stacionárních měřicích strojů uvidíte Global S Chrome se skenerem HP-L-10.10, který poskytuje maximální výkon měření a nabízí i široké možnosti automatizace a integrace do výrobních buněk. Skener HP-L-10.10 kombinuje vysokou přesnost a rychlost skenování. V kombinaci se softwarem PC-DMIS operátorům významně ulehčuje přípravu měřicích programů tvarových dílů.

Dalším exponátem bude multisenzorový měřicí stroj Optiv M 3.2.2 Vision+ kombinující optické a dotykové měření, který nachází své využití při měření dílů s velmi malými prvky.

Stánek Hexagon najdete v pavilonu F, č. 17.

Rezervujte si schůzku během veletrhu na našem stánku

Máte-li zájem o schůzku v předem domluveném termínu, neváhejte, a vyplňte formulář vpravo.
Následně vás budeme kontaktovat a domluvíme si s vámi datum a čas.

Chcete-li nás na veletrhu navštívit, můžeme vám poskytnout volnou vstupenku. Pro její získání klikněte zde.
(Rádi bychom vás informovali, že si vyhrazujeme právo volnou vstupenku neudělit).

Těšíme se na společné setkání.

Tým 
Hexagon Manufacturing Intelligence
 

Rezervujte si schůzku během veletrhu na našem stánku

Naše Zásady ochrany osobních údajů popisují, jak zpracováváme vaše osobní údaje. Poskytuje také informace o tom, jak můžete uplatnit některá ze svých práv. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat kliknutím na odkaz „Odhlásit odběr“ v zasílaných elektronických marketingových sděleních. Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s našimi Podmínkami použití